Умови бронювання - Готелі в Буковелі. Буковель. Гірськолижний курорт в Карпатах cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1
Буковель. Гірськолижний та SPA курорт в Карпатах

Умови бронювання

1. ЗАГАЛЬНІ ВИЗНАЧЕННЯ

Заявка - документ, який складає єдину форму замовлення послуг, доступних на нашому сайті www.bukovel.com

Покупець - фізична або юридична особа, яка може здійснювати правомочності відповідно до норм чинного законодавства України.

Сайт - www.bukovel.com

Оператор - товариство з обмеженою відповідальністю «Парктур» 78593, с. Поляниця, Яремчанської міської ради, ліцензія на туристичну діяльність, серія АА № 841 061 від 10 грудня 2004 р.

2. ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення послуг з проживання та інше на сайті www.bukovel.com відбувається шляхом заповнення і відправки заявки, обраної покупцем. За наслідки, що виникли в результаті запису неправильно поданих покупцем в заявці, повну відповідальність несе покупець. Оператор не несе відповідальності за брак доступу до системи продажу з причин незалежних від оператора, з точки зору безпеки та інших причин незалежних від оператора. Оператор має право призупинити доступ до сайту www.bukovel.com для ліквідації виниклих загроз або неправильних даних. Замовлення вважається завершеним після оплати за допомогою банківського переказу після зарахування грошей на поточний рахунок оператора.

2.1. Реєстраційна форма. При заповненні реєстраційної форми покупець зобов'язаний заповнити всі графи, які позначені знаком «*». Інформація, яку вносить покупець, що стосується його прізвища, імені, адреси, номера телефону, номера факсу та електронної пошти повинна бути достовірною. У разі, якщо оператор виявить у заповнених полях реєстраційної форми словесні позначення, які свідомо не відповідають правилам правопису прізвищ, імен, адреси й не дають можливості ідентифікувати покупця, то таке замовлення буде анульовано без попередження.

3. ОПЛАТА

Грошовою одиницею оплати є українська гривня (грн.)

Платіжні картки. Типи платіжних карт, які приймаються до оплати через мережу Інтернету за допомогою посередництва «Приват Банку»: VISA (всіх типів, крім Electron, Domestic), VISA Electron, Master card, крім Cirrus и Maestro, Privat Card.

4. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

 1. Оплата рахунку є складанням покупцем Договору з ТОВ «Парктур» на замовлені  й оплачені послуги згідно з нижче перечисленими умовами.
 2. Оплата послуг ТОВ «Парктур» здійснюється покупцем шляхом безготівкового перечислення коштів на вищевказаний поточний рахунок ТОВ «Парктур» у термін, зазначений у рахунку. У разі несплати, неповної оплати та / або простроченої оплати коштів покупцем в строк, зазначений в даному рахунку, сет стає недійсним і бронь анулюється без попередження.
 3. Кошти, отримані ТОВ «Парктур» від покупця за простроченим рахунком, поверненню не підлягають, а враховуються в майбутні платежі згідно з додатково виставленим рахунком.
 4. Моментом оплати вважається день зарахування грошових коштів на поточний рахунок ТОВ «Парктур».
 5. Бронювання покупцем послуг ТОВ «Парктур» здійснюється шляхом надання покупцем замовлення на бронювання послуг згідно форми, встановленої ТОВ «Парктур», і здійснення попередньої повної оплати їх вартості на поточний рахунок ТОВ «Парктур».
 6. Виставлений ТОВ «Парктур» і своєчасно повністю оплачений покупцем рахунок на оплату послуг є підтвердженням бронювання послуг та укладенням Договору.
 7. Сторони погоджуються, що в разі неповідомлення або несвоєчасного повідомлення  (менш, ніж за 20 днів до дня заїзду), коли покупець сповіщає ТОВ «Парктур» про анулювання замовлення, покупцем наноситься шкода ТОВ «Парктур». Розмір шкоди, завданої ТОВ «Парктур», рівняється вартості попередньо оплачених покупцем послуг. Кошти, попередньо оплачені покупцем, направляються на погашення шкоди ТОВ «Парктур».
 8. У разі, якщо бронювання послуг здійснюється менш ніж за двадцять днів до дня заїзду, анулювання замовлення покупцем не допускається. Сторони погоджуються, що внаслідок неприбуття покупця наноситься шкода ТОВ «Парктур» . Розмір шкоди, завданої ТОВ «Парктур», дорівнює вартості попередньо оплачених покупцем послуг. Кошти, попередньо оплачені покупцем, направляються на погашення шкоди  нанесеної ТОВ «Парктур».
 9. У разі своєчасного (більш, ніж за двадцять днів до дня заїзду) письмового повідомлення покупцем про відмову від послуг ТОВ «Парктур» має право за умови наявності номерного фонду перенести бронювання на інший період або зарахувати отримані від покупця кошти в рахунок оплати його інших зобов'язань .
 10. У разі переривання покупцем перебування в ТК «Буковель» або інших місцях розміщення ТОВ «Парктур» не виплачує жодних компенсацій покупцеві.
 11. Оплата даного рахунку свідчить про те, що покупець погоджується з вищевказаними умовами.

5. ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Всі послуги, реалізовані за допомогою сайту www.bukovel.com проходять підтвердження оператором. Підтвердженням оплати послуг вважається зміна статусу замовлення по посиланню «Мої замовлення» на «оплачено» після отримання коштів покупця на рахунок ТОВ «Парктур».

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОПЕРАТОРА

Оператор несе відповідальність за якість послуг. Оператор не несе відповідальність за форс мажорні обставини й тимчасові незручності, які виникли з вини третіх осіб, які викликані, наприклад, тимчасовою відсутністю електроенергії, а також  з незручностями, викликаними тимчасовими ремонтами, наприклад, ремонтом або консервацією обладнання. У разі надзвичайних обставин, незалежних від кожної зі сторін, природних катастроф, страйків, військових дій чи інших надзвичайних ситуацій, які не дають можливості надати послуги відповідно до домовленості, Оператор не несе відповідальність за прийняті на себе зобов'язання. Претензії до умов надання послуг приймаються в письмовій формі за адресою 78593, с. Поляниця, Яремчанської міськради або www.bukovel.com, e-mail: web@bukovel.com, відділ бронювання тел.8 (0342) 595546

7. ОСОБИСТІ ДАНІ

У разі виникнення складнощів при бронюванні звертайтесь за телефоном 0342-595546, або web@bukovel.com, або дивіться Інструкцію з бронювання

Попереджаємо, що якщо після оформлення замовлення on-line ви зателефонуєте менеджеру відділу бронювання з питань: зміни категорії номера, зміни дати заїзду, інших змін або питань (за наявності такої можливості), ваша додаткова знижка буде анульована й ви зможете отримати тільки звичайну знижку згідно з умовами відділу бронювання для фізичних осіб.